OK
alborzhospital
title-leftنظرسنجی title-right
bg-corner
آيا از خدمت رساني بيمارستان البرز رضايت داريدbg-corner
title-leftپرسش و پاسخ title-right
bg-corner
نام گروه فعال روابط عمومي
صفحه 1 از 1

پرسش

گروه: روابط عمومي
تاریخ : شنبه 22 مهر 1396 07:21 ب.ظ
شرح پرسش : با سلام و خسته نباشيد مبخواستم ببينم چه جوري مي تونم نوبت براي دکتر گوارش، دکتر صفري بگيرم.

پاسخ

تاریخ : شنبه 22 مهر 1396 07:21 ب.ظ
پاسخ دهنده : User System
شرح پاسخ : با سلام ؛ بيمار محترم رزرو نوبت براي آقاي دکتر صفري فقط به صورت حضوري روزهاي دوشنبه بعد ازظهر وبا برگه ارجاع امکان پذير است

پرسش

گروه: روابط عمومي
تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396 01:40 ب.ظ
شرح پرسش : ازمايشگاهتون توي اورژانس خيلي بدبو و کثيفه،بوي بد تا توي تخت مريضها هم مياد

پاسخ

تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396 01:40 ب.ظ
پاسخ دهنده : User System
شرح پاسخ : سلام؛مسئله فوق  توسط مسئولين مرکزدر حال پيگيري و در اسرع وقت مرتفع ميگردد

پرسش

گروه: روابط عمومي
تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396 08:10 ب.ظ
شرح پرسش : بيمارستان البرز عمل قلب هم دارد؟

پاسخ

تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396 08:10 ب.ظ
پاسخ دهنده : User System
شرح پاسخ : بيمار محترم بستگي به نوع عمل مورد نظر شما دارد

پرسش

گروه: روابط عمومي
تاریخ : شنبه 15 مهر 1396 08:20 ق.ظ
شرح پرسش : چطوري ميتونم به صورت تلفني نوبت MRI بگيرم

پاسخ

تاریخ : شنبه 15 مهر 1396 08:20 ق.ظ
پاسخ دهنده : User System
شرح پاسخ : سلام ؛ رزرو نوبت جهت MRI حضوري ميباشد

پرسش

گروه: روابط عمومي
تاریخ : جمعه 21 مهر 1396 10:04 ق.ظ
شرح پرسش : سلام پرستاران بخش اورژانس بيمارستان، از خود بيماران شلوغتر و پر سر و صدا تر هستن. صداي خنده و قهقه ها شون آرامش رو از بيمار و همراه بيماري که در استرس و نگراني و درد به خودش ميپيچه، گرفته . لطفا رسيدگي کنيد، در شان يک پرستار و دکتر نيست که در چنين محيطي ،الفاظ زشت و حرکات وقيح ديده شود

پاسخ

تاریخ : جمعه 21 مهر 1396 10:04 ق.ظ
پاسخ دهنده : User System
شرح پاسخ : با عرض پوزش از شما بيمار گرامي ؛ مساله فوق حتما پيگيري و از طريق مسئول بخش به کليه پرسنل واحد مذکور تذکر داده خواهد شد
صفحه 1 از 1
bg-corner


گزارشی از مراسم جشن ولادت حضرت زینب کبری (س ) و روز پرستاردر این مراسم که در بیمارستان فوق تخصصی البرز برگزار شد ، دکتر آفریده مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز ضمن خیر مقدم به میهمانان و مدعوین محترم اظهار داشتند امروز ما برای گرامی داشت روز پرستار در خدمت عزیزان هستیم  ، بنابر این براین جمله بسنده می کنم که پرستاران گرانقدر ، خوشرویی ، لبخند و مهربانی را از بیماران دریغ ننمایید. سپس دکتر حمزه زاده مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی البرز با گرامی داشت این روز اظهار داشت : تمام نارحتی بیماران را این فرشته های سپید پوش برخود هموار می نمایند تا بیمار جز درد بیماری درد دیگری نداشته باشد.


ایشان با قدرانی از زحمات کلیه پرسنل در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز افزود : بیمارستان البرز در تمامی زمینه های کاری سعی نموده است بر اساس معیارهای استاندارد فعالیت نماید و بهینه نمودن خدمات و استاندارد نمودن مستندات و فعالیت ها به خصوص کسب رتبه های برتر در بین بیمارستانهای استان البرز خود مبین این تلاش همکاران سختکوش می باشد .

دکتر حمزه زاده همچنین اظهار داشت : در تمام زمینه های درمانی خدمات خوب و مناسبی را ( اعم از بستری ، اعمال جراحی ، فعالیتی های کلینیکی و پاراکلینیکی) که شایسته بیمه شدگان و سایر بیماران است به آنان ارایه می نماییم .
در ادامه سردار اکبریان نماینده مردم شریف کرج در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت این روز گرانقدر اظهار داشتند : بیمارستان فوق تخصصی البرز یکی از بهترین بیمارستان های استان البرز است که خدمات تخصصی و مناسبی را به بیماران ارایه می نماید . ایشان در ادامه افزودند من به شخصه از زحمات همه پرسنل بیمارستان قدردانی می نمایم و بردستان پرستاران بوسه می زنم .
سپس دکتر جندقی ریاست هلدینگ سازمان تامین اجتماعی اظهار داشتند : هلدینگ در سازمان تامین اجتماعی به دست مرحوم دکترنوربخش بنا نهاده شد و بنا بر این شد که بیمارستان های سازمان به صورت هیات مدیره ای اداره شوند .دکتر جندقی در ادامه بیان داشت : پرستاران ارجمند می بایستی همواره مهربانی و دلسوزی حضرت زینب س را الگوی رفتاری و فکری خود قرار دهند

ایشان در خاتمه اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی یک نهاد عمومی غیر دولتی است و سرمایه های آن متعلق به بیمه شدگان است و به عبارتی بین النسلی و کسی حق تعرض به آن را ندارد  ، فلذا از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی انتظار داریم تا ما را ارایه خدمات مناسب به بیمه شدگان این سازمان که چرخ های تولید ، خدمات و اقتصاد را می چرخانند یارینمایند .
در ادامه دکتر درفشی ریاست دانشگاه علوم پزشکی با ارج نهادن به مقام شامخ حضرت زینب کبری س و روز پرستار بیان داشتند : از پرستاران انتظار داریم قدردان این شغل خود باشند و به آن افتخار نمایند .

وی افزود : در تیم درمان ، پزشکان یک بخش از درمان را بر عهده دارند و بخش مهم بعد از فعالیت و دستورات پزشکان بر  عهده پرستاران است . 

در پایان این مراسم ، توسط مدیران و مسئولین به پرستاران نمونه سال 1397 لوح سپاس و هدایایی ارزنده تقدیم گردید .