OK
alborzhospital


گزارشی از مراسم جشن ولادت حضرت زینب کبری (س ) و روز پرستاردر این مراسم که در بیمارستان فوق تخصصی البرز برگزار شد ، دکتر آفریده مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز ضمن خیر مقدم به میهمانان و مدعوین محترم اظهار داشتند امروز ما برای گرامی داشت روز پرستار در خدمت عزیزان هستیم  ، بنابر این براین جمله بسنده می کنم که پرستاران گرانقدر ، خوشرویی ، لبخند و مهربانی را از بیماران دریغ ننمایید. سپس دکتر حمزه زاده مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی البرز با گرامی داشت این روز اظهار داشت : تمام نارحتی بیماران را این فرشته های سپید پوش برخود هموار می نمایند تا بیمار جز درد بیماری درد دیگری نداشته باشد.


ایشان با قدرانی از زحمات کلیه پرسنل در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز افزود : بیمارستان البرز در تمامی زمینه های کاری سعی نموده است بر اساس معیارهای استاندارد فعالیت نماید و بهینه نمودن خدمات و استاندارد نمودن مستندات و فعالیت ها به خصوص کسب رتبه های برتر در بین بیمارستانهای استان البرز خود مبین این تلاش همکاران سختکوش می باشد .

دکتر حمزه زاده همچنین اظهار داشت : در تمام زمینه های درمانی خدمات خوب و مناسبی را ( اعم از بستری ، اعمال جراحی ، فعالیتی های کلینیکی و پاراکلینیکی) که شایسته بیمه شدگان و سایر بیماران است به آنان ارایه می نماییم .
در ادامه سردار اکبریان نماینده مردم شریف کرج در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت این روز گرانقدر اظهار داشتند : بیمارستان فوق تخصصی البرز یکی از بهترین بیمارستان های استان البرز است که خدمات تخصصی و مناسبی را به بیماران ارایه می نماید . ایشان در ادامه افزودند من به شخصه از زحمات همه پرسنل بیمارستان قدردانی می نمایم و بردستان پرستاران بوسه می زنم .
سپس دکتر جندقی ریاست هلدینگ سازمان تامین اجتماعی اظهار داشتند : هلدینگ در سازمان تامین اجتماعی به دست مرحوم دکترنوربخش بنا نهاده شد و بنا بر این شد که بیمارستان های سازمان به صورت هیات مدیره ای اداره شوند .دکتر جندقی در ادامه بیان داشت : پرستاران ارجمند می بایستی همواره مهربانی و دلسوزی حضرت زینب س را الگوی رفتاری و فکری خود قرار دهند

ایشان در خاتمه اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی یک نهاد عمومی غیر دولتی است و سرمایه های آن متعلق به بیمه شدگان است و به عبارتی بین النسلی و کسی حق تعرض به آن را ندارد  ، فلذا از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی انتظار داریم تا ما را ارایه خدمات مناسب به بیمه شدگان این سازمان که چرخ های تولید ، خدمات و اقتصاد را می چرخانند یارینمایند .
در ادامه دکتر درفشی ریاست دانشگاه علوم پزشکی با ارج نهادن به مقام شامخ حضرت زینب کبری س و روز پرستار بیان داشتند : از پرستاران انتظار داریم قدردان این شغل خود باشند و به آن افتخار نمایند .

وی افزود : در تیم درمان ، پزشکان یک بخش از درمان را بر عهده دارند و بخش مهم بعد از فعالیت و دستورات پزشکان بر  عهده پرستاران است . 

در پایان این مراسم ، توسط مدیران و مسئولین به پرستاران نمونه سال 1397 لوح سپاس و هدایایی ارزنده تقدیم گردید .